Nazlı Su Hakkımızda

Murat Bey Güvencesiyle


  • Nazlı Doğal Kaynak Suyu olarak 2012 yılının şubat ayında üretime başladık. Fakat Nazlı Doğal Kaynak suyu Nazilli belediyesinin iyi su çeşmelerinden 1967 yılından bu yana Nazilli halkına sunulan bir üründür.
  • Nazilli UNICEF tarafından da onaylanmış olan insanların uzun ve sağlıklı yaşamlarında etkili rol oynayan ürünlerin başında Nazlı Doğal Kaynak Suyu yer alıyor. Firma olarak bizde bu değeri tüm Türkiye ile paylaşmak için yola çıktık. Nazilli belediyesinin katkılarıyla beraber doğal su kaynağının kaptajı günün en son teknikleriyle koruma altına alınıp revize edildi.
  • Kaynaktan tesise kadar uzanan 15 kilometrelik isale hattı iki adet hatla modern tekniklerle yenilendi. Tesisimizde en üst hijyen koşullarıyla kontrol edilip bin tonluk depolara aktarılan ürün dinlendirilerek laboratuvar testlerinden geçtikten sonra ultra filitrasyon sisteminden geçirilip dolum makinalarına yönlendirilmektedir.
  • Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için en son teknoloji makinalarla hizmetinizdeyiz.
  • “En iyiler her zaman pahalı olmak zorunda değil” sloganıyla en iyi ürün ve hizmeti en ucuz şekilde sunmayı hedeflemekteyiz.

KURUMSAL

Doğal Kaynak Suyu pazarında; Pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak bölgesel liderliğimizi devam ettiriken, doğal kaynak suları pazarında 10 yıl içerisinde ulusal markalar arasında yer almaktır.

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak, müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak, öğrenen organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz; Dürüstlük, Güven, Saygı, Kalite, Üründe Kalite, Hizmette Kalite, Operasyonel Yeterlilik, Müşteri Odaklılık, Kararlılık, Sonuç Odaklılık, Yenilikçilik, Farklılık, Ekip Çalışması, Sürekli Gelişim, Çevre, Çevre Bilinci ve Enerji Tasarruflu Ürünler bizlerin en çok dikkat ettiğimiz değerlerimizin bazılarıdır.

0
0
0
0

NAZLI Su Farkı

Hazırlıkları yaklaşık 1 yıl süren ‘ Ambalajlı Sular Raporu 'nu açıklayan Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Sağlık Bakanlığı'nca yapılan resmi analiz sonuçlarına göre, Türkiye'de büyük bedeller ödeyerek satın aldığımız sular; kimyasal, biyolojik ve radyoaktif kirlilik açısından güvenle içilebilir olmaktan çok uzak” demişti.

Murat Bey farkı ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şu anda içmekte olduğunuz suyun ne kadar sağlıklı olduğunu biliyor musunuz? araştırdınız mı? bilmek ister misiniz? görmek ister misiniz?

Yumuşaklığı
96%
pH Değer Uygunluğu
92%
Mineral Zenginliği
97%
Servis Kalitesi
99%